Select Page

ZOSTAŃ CZŁONKIEM

DOŁĄCZ

CENY TRENINgów od

80PLN

Ceny treningów różnią się w zależności od ilości w pakiecie. W cenę treningu wliczona jest ciągła konsultacja trenerska, trening bez spoglądania na zegarek, indywidualne ćwiczenia w zależności od celu i przygotowania fizycznego.

0.00PLN

CENA 1 TRENINGU

PAKIETY

Wszystkie pakiety zawierają te same benefity, różnica w cenie wynika jedynie z ilości wybranych treningów. Nie musisz martwić się o to, że w najmniejszym pakiecie będziesz traktowana/y po macoszemu!

TRENING GRUPOWY

Aktualnie w ofercie nie posiadamy treningów grupowych. Jeśli jednak chcesz, żeby ktoś przyszedł na Twój trening i oglądał Twoje poczynania to nie mamy z tym żadnego problemu, mamy ekspres do kawy, więc będzie mógł spokojnie się zrelaksować i obejrzeć trening.

1:1

Treningi personalne przeprowadzone są w systemie 1:1 co oznacza, że bez Twojej wiedzy nie będzie w studio nikogo, kto przeszkadzałby w treningu.

Dieta oraz suplementacja

Służe również pomocą w dobraniu diety oraz suplementacji do treningu.

ATMOSFERA

Jedno o czym mogę Cię zapewnić to dobra atmosfera na treningu. Uważam, że jest to wymóg, dzięki któremu chce Ci się wracać na trening, a nawet zakwasy potreningowe będą wydawać się mniej uciążliwe.

metodologie treningowe

Trening z obciążeniem

Trening siłowy jest niezbędny do zbudowania wymarzonej sylwetki i zgubienia zbędnych kilogramów. Ponad to pozytywnie wpływa na gęstość kości oraz biomechanikę naszego ciała. Ruch jest lekiem, który jest idealnym rozwiązaniem na choroby XXI wieku.

STRECHING

Po każdym treningu, staramy się zafundować chwilę relaksu w trakcie rozciągania, które wpływa pozytywnie na regenerację i szybsze odzyskanie sił.

Trening FUNKCJONALNY

Poprzez trening funkcjonalny rozwijamy  podstawowe wzorce ruchowe, które z kolei uczą dokładności, systematyczności, konsekwencji ale przede wszystkim właściwego i zdrowego podejścia do życia.

OPINIE

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Trener Arkadiusz przekazuje bardzo dużo wiedzy zarówno praktycznej jak i merytorycznej, co dla mnie osobiście to bardzo ważne. Miejsce ma bardzo fajny klimat, na treningu czuje się pewnie i swobodnie. Polecam!

Szymon Majcher

Serdecznie polecam trenera, profesjonalnie i niebanalnie podchodzi do treningu, koryguje wszelkie złe nawyki wyuczone przez lata na siłowni. Dodatkowo przyjmuje w przyjemnym, kameralnym miejscu, gdzie można skupić się na swoich osiągach. Dzięki i powodzenia w przyszłości!

Jacob Sobota

Z trenerem Arkadiuszem współpracuje już 3 miesiące i od pierwszego dnia czułem progres po treningach u niego, a przede wszystkim było to widoczne na boisku piłkarskim. Profesjonalne podejście trenera oraz wiedza, która aktualnie posiada, sprawiła, że rozwijam się zarówno fiycznie jak i psychicznie oraz moje moje podejście do zawodu jakim jest piłka nożna stało się bardziej świadome niż do tej pory.

Szymon Hajduk

Z Arkiem znamy się już od dłuższego czasu i zawsze byłem zadowolony z rezultatów naszej współpracy. Wyróżnia go indywidualne podejście do każdej osoby, bardzo duża wiedza za którą idzie zrozumienie problemów oraz potrzeb swoich podopiecznych i umiejętność ukierunkowania treningu w odpowiedni sposób. Stąd mam do niego duże zaufanie 🙂
Poza tym bardzo sympatyczny gość dzięki czemu aż chce się iść na trening :). Polecam każdemu, niezależnie od tego na jakim efekcie Ci zależy

Jakub Konefał

Serdecznie polecam treningi z Arkiem, którego cechuje indywidualne podejście do osoby, uśmiech, duża wiedza oraz motywacja do osiągnięcia założonego celu. Bardzo istotnym aspektem, który cenię u Arka jest jego chęć wysłuchania oraz rozwiania wszelkich wątpliwości – żadne pytanie nie jest zostawione bez odpowiedzi. Arek jest bardzo sympatyczną, kompetentną osobą, która potrafi zmotywować nawet wtedy kiedy podnosisz ciężary siłą woli, a jedyne o czym marzysz to mata i położenie się na niej.

Karolina Sobota

Współpracuje z trenerem Arkadiuszem Pintalem już ponad rok i jestem bardzo zadowolony z efektów naszej pracy. Na codzień jestem wyczynowym sportowcem i naszym celem jest poprawa aspektów motorycznych co za tym idzie lepsze wyniki sportowe. Dzięki pomocy ze strony trenera wyeliminowałem swoje słabe strony oraz dodatkowo poprawiłem swoje atuty. Aktualnie z powodu braku możliwości trenowania stacjonarnie, kontynuujemy współpracę na zasadzie online. Jestem bardzo zadowolony i bardzo serdecznie polecam!😉

Norbert Uchacz

Work

ZADBAJ O ZDROWIE

KONTAKT

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek: 06:00 – 22:00

Sobota: 09:00 – 14:00

Niedziela: Zamknięte